Aktuella tourerAvslutade tourer

Stockholm Junior Tour 2012

Region Stockholm, poängställning 2022-09-28

Poängställning

Pojkar 14

1Teodor TonelidKLTK162
2Axel OljonsSALK88
3Viktor LjungdahlSpårvägens TK68
4Carl Johan PriosetKLTK56
5Hjalmar CondéKLTK55
6David SamuelssonTrollbäckens TK52
6Niklas JohanssonHaninge TK52
8Gilbert JägerSALK48
9Jonas Eriksson ZivertsSALK46
10Gustaf EklöwKLTK32
11Joel ÅkerlundVaxholms TK26
12Jonatan LagergrenVallentuna TK24
13Filip EinerthSmedslättens LTK22
14Melvin OlssonLidingö TK20
15Pontus HällgrenEnskede LTK18
16Gorgi AttlingDjursholms TK17
17Felix LindahlSaltsjö-Duvnäs TK14
18Anton NordenhemHellas Tennisklubb13
19Jonas BergbomNäsbyparks TK11
20Adam Johansson-LundingDjursholms TK10
20Filip HallinMälarhöjdens IK Tennis10
22Edvin ElfvingTrollbäckens TK9
22Edin JakupiVästerhaninge Racket- och Idro9
24Hugo MårtenssonSveriges Tennisveteraner8
24Ludvig ThornbergDanderyds TK8
24Gustaf StrömNäsbyparks TK8
27Jakob SöderblomNäsbyparks TK7
27Carl WesterbergVaxholms TK7
27Axel PerssonEnebybergs IF7
27Edwin SegerrosEnebybergs IF7
27Mathias GavelinJärfälla TS7
32Fredrik BöhlmarkSolna TK6
32Olof PrintzNäsbyparks TK6
32Emil ZaarEnskede LTK6
35Wilhelm LindqvistDanderyds TK5
35Gustav LindströmSolna TK5
37August Östergaard MånssonEnebybergs IF4
37Nils ZätterströmDjursholms TK4
37Arvid AnderssonSollentuna TK4
37Benjamin EdwinDjursholms TK4
37Dan Silberstein KantorHellas Tennisklubb4
37Love DiedrichsTäby TK4
37Niklas HambraeusHellas Tennisklubb4
37Johan LexnerLidingö TK4
37Melker MattssonNäsbyparks TK4
37Otto ThorenLidingö TK4
37Arild CromellSpårvägens TK4
37Arvid NordquistSALK4
49Erik SpelmansTullinge TK3
49Fredrik RamelLidingö TK3
49Erik RystedtDjursholms TK3
49Albin BrandtSpårvägens TK3
49Gustaf BlomqvistHuddinge TK3
54Axel StubbingSollentuna TK2
54William CsergöRönninge TK2
54Carl JobeusKLTK2
54Cristian Zamorano VivarTumba TK2
54Fredric Askebrink OlofssonHellas Tennisklubb2
54Dennis FernströmEnskede LTK2
54David SvenssonRönninge TK2
54Domingo FerreiraSALK2
54Jakob SalemyrSALK2
54Simon StenlundNäsbyparks TK2
54Filip TensingSALK2
65Erik SödergrenSollentuna TK1
65Isac PrintzDanderyds TK1
65Adam KlöfverSollentuna TK1
65Oliver Borgh BelmadaniSundbybergs TK1
65Fredrik MagnussonSmedslättens LTK1
65Marco GodowTäby TK1
65Tom CelsingLidingö TK1
65Edvin PalicFarsta TK1
65Samuel WesterdahlFarsta TK1
65Nils MånssonEkerö TK1
65Viktor AnderssonEkerö TK1
65Adrian TolstoyKLTK1
65Gustav BoestadLidingö TK1
65Alfred BornefalkNäsbyparks TK1
65Filip CarlssonSmedslättens LTK1
65Samuel VoltaireGustavsbergs TK1
65albert regnellSaltsjöbadens LTK1
65Erik LarssonSmedslättens LTK1
65Martin Atala LabbéSaltsjöbadens LTK1
65Carl-Fredrik NygrenDjursholms TK1
65Adrian Von KochSaltsjö-Duvnäs TK1

« Tillbaka till tourens infosida